تلف کردن ایران سیاسی اسلامی جامعه اسلامی

تلف کردن: ایران سیاسی اسلامی جامعه اسلامی هاشمی رفسنجانی اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات هواداران از فحاشی به طارمی پشیمان شدند/ داور در توقف پرسپولیس نقش داشت ، بزیک

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد است که پرسپولیس باید در دیدار با سیاه جامگان قدر موقعیت‌هایش را می‌دانست. 

هواداران از فحاشی به طارمی پشیمان شدند/ داور در توقف پرسپولیس نقش داشت ، بزیک

بزیک: هواداران از فحاشی به طارمی پشیمان شدند/ داور در توقف پرسپولیس نقش داشت

عبارات مهم : فوتبال

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد است که پرسپولیس باید در دیدار با سیاه جامگان قدر موقعیت هایش را می دانست.

ادموند بزیک، مهاجم سابق پرسپولیس در گفت وگو با ایسنا، راجع به تساوی دیشب (چهارشنبه) سرخپوشان برابر سیاه جامگان، بیان کرد: بازی بدی را شاهد نبودیم. با گل سریع هنگام پرسپولیس انتظار یک بازی پر گل را داشتیم ولی دفاع سیاه جامگان نگذاشت که سرخپوشان به اهداف خود برسند. پرسپولیس موقعیت های زیادی ایجاد کرد و می توانست به گل های بیشتری دست پیدا کند ولی شانس با آنها یار نبود.

هواداران از فحاشی به طارمی پشیمان شدند/ داور در توقف پرسپولیس نقش داشت ، بزیک

او ادامه داد: سیاه جامگان نیز مزد بازی شجاعانه اش را گرفت. فوتبال این نیست که هر روز بتوانی ببری و خوشحال باشی. دیروز فوتبال روی دیگرش را به پرسپولیس نشان داد و این تیم علی رغم موقعیت های زیادی که داشت نتوانست سه امتیاز را کسب کند.

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس راجع به عملکرد داوری در دیدار پرسپولیس و سیاه جامگان، بیان کرد: داور در نتیجه بازی نقش داشت. یک پنالتی جهت پرسپولیس گرفته نشد. البته فوتبال همین هست. پرسپولیس باید از سایر موقعیت های خود استفاده می کرد و نمی گذاشت که کار به جایی برسد که تیم اکبر میثاقیان بتواند در دقایق نهایی گل تساوی را به ثمر برساند.

مهاجم سابق تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد است که پرسپولیس باید در دیدار با سیاه جامگان قدر موقعیت‌هایش را می‌دانست. 

او راجع به فحاشی هواداران علیه طارمی و گریه های این بازیکن در رختکن، بیان کرد: به نظرم هواداران احساسی عمل کردند. طارمی مهاجم دو روزه پرسپولیس نیست. او دو فصل در این تیم آقای گل شده است و عالی ترین سه امتیازها را جهت تیم کسب کرده هست. او شایسته این شعارها و فحاشی ها نبود و فکر می کنم هواداران نیز بعد از متوجه شدن این قضیه از کرده خود پشیمان شدند.

بزیک در آخر راجع به آمادگی پرسپولیس جهت دیدار با الاهلی عربستان در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا، تصریح کرد: پرسپولیس تاکنون از پنج بازی خود چهار پیروزی و یک تساوی کسب کرده هست. این نشان می دهد که آنها آماده تقابل با نماینده عربستان هستند. امیدوارم سرخپوشان پایتخت بتوانند پیروز میدان شوند و دل مردم کشور عزیزمان ایران را شاد کنند.

واژه های کلیدی: فوتبال | هواداران | پرسپولیس | سیاه جامگان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs